ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ РІШЕННЯ: № 814

Великоолександрівська сільська рада
Бориспільського району Київської  області
________________________________________________
Р І Ш Е Н Н Я
____________ 2018 року
№ ____- ____- VІІ
 
ПРОЕКТ: № 814 від 28.02.2018
автор: виконавчий комітет рішення № 55 від 23.02.2018
с. Велика Олександрівка
 
Про затвердження Програми фінансової
 підтримки комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»
Великоолександрівської сільської ради  
на 2018 - 2020 роки
 
Керуючись  ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до ст.71, ст. 91 Бюджетного Кодексу України , з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  згідно їх функціональних призначень щодо надання мешканцям населених пунктів Великоолександрівської сільської ради якісних послуг та враховуючи складний фінансовий стан комунального підприємства, розглянувши погоджений рішенням виконавчого комітету № 55 від 23.02.2018 р.  проект Програми фінансової  підтримки комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської ради  на 2018 - 2020 роки, Великоолександрівська сільська рада
ВИРІШИЛА:
 
  1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської ради  на 2018 - 2020 роки  (додається).
  2. Виконавчому комітету забезпечити безумовне виконання зазначеної Програми.
  3. Виконавчому комітету інформувати сільську раду про хід виконання Програми за підсумками роботи за півріччя.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Господарську постійну комісію та Бюджетну постійну комісію.
 
Сільській  голова Г.М.Шевченко
 

 
http://vos-rada.gov.ua/wp-content/uploads/Gerb-VelykaOleksandrivka-e1397040737587.jpg
ЗАТВЕРДЖЕНО
 
__________ Г.М. Шевченко
 
 
 
Рішення
 Великоолександрівської сільської ради  від ХХ.ХХ.ХХХр. № ХХХ - ХХ – VІІ
 
 
 
 
 
ПРОГРАМА
 
 
ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ
комунального підприємства «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»
  Великоолександрівської сільскої ради на 2018-2020 роки
код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету :
 
6020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та
організацій, що виробляють, виконують та/або надають
житлово-комунальні послуги»
 
7670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»
                                       
с. Велика Олександрівка
2018
 
 
 
ЛИСТ ІДЕНТИФІКАЦІЇ СТАТУСУ ДОКУМЕНТА
 
Документ введений в дію:
Рішення Великоолександрівської сільської ради № _____ від «___» ____________ 201 _ р.
 
Для копій документа, використовуваних в паперовому вигляді:
 
Даний примірник документа, зареєстровано під
номером
Персональна відповідальність за даний примірник
документа покладена на:
Найменування
посади
Підпис Ініціал(и),
прізвище
Дата
   
 
     
 
  Незареєстрований примірник. Лише для інформації
 
ЗМІСТ
Розділ   Стор.
  ПАСПОРТ цільової програми  
I Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма.  
II Мета  Програми.  
ІІІ Завдання та напрямки виконання  Програми  
ІV Джерела та обсяги фінансування  Програми.  
V Очікувані результати від реалізації Програми.   
VI Координація та контроль за виконанням Програми  
 
 
 

ПАСПОРТ
цільової програми
«ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ
комунального підприємства
 КУП «Олександрівкажитлобужсервіс
 Великоолександрівської сільскої ради на 2018-2020 роки»
1. Ініціатор розроблення програми Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення програми Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21 травня 1997 року (із змінами та доповненнями), Бюджетний Кодекс України, Закони України
3. Розробник програми Виконавчий комітет Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області
4. Співрозробники програми КП КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської ради
5. Замовник (відповідальний виконавець) програми Виконавчий комітет та апарат Великоолександрівської сільської ради в особі керівних матеріально-відповідальних посадових осіб (сільський голова, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу, головний бухгалтер)
6. Строк виконання програми 2018 - 2020 роки
7. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм) Сільський (місцевий) бюджет територіальної громади
Великоолександрівської сільської ради (загальний фонд)
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього: 2018 рік -  6 866.0грн;
2019 рік   - 5 171.0 грн;
2020 рік   - 4  046.0    грн.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розділ І.   Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма
Сфера дії даної Програми охоплює комунальне підприємство КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» територіальної громади Великоолександрівської сільської ради, діяльність якого спрямована на надання послуг по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій та їх санітарній очистці, водопостачання та водовідведення та інші.
Комунальне господарство є однією з найважливіших сфер діяльності від ефективності роботи якої залежить життєдіяльність населених пунктів територіальної громади  Великоолександрівської сільської ради. Все інженерне обладнання сільських інженерних шляхів та споруд на них, прибудинкові території та території загального користування, житлові будинки потребують постійного і належного утримання, на що в свою чергу потрібні значні кошти.
Діючі тарифи на послуги підприємства не повністю забезпечують відшкодування витрат на їх надання, скорочуються обсяги  наданих послуг в натуральних показниках, що надаються комунальними підприємствами,  зростають тарифи на енергоносії,  витрати на оплату праці, придбання необхідних матеріалів, сплату податків, тощо, що призводить до збиткової діяльності та неспроможності своєчасно та в повному розмірі розраховуватись за зобов’язаннями. Несвоєчасна оплата за нарахованими податковими зобов’язаннями (єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб, тощо), зобов’язаннями зі сплати за спожиті енергоносії, інших складових витрат Підприємств призводить до нарахування їм значних штрафних санкцій та пені і, відповідно, до збільшення збитків підприємств.
Спостерігається стійка тенденція погіршення фінансового стану комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс». Підприємство вимушено працювати в режимі скорочення витрати на проведення технічної інвентаризації комунального майна, повірка по будинкових приладів, придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо;
Розглянувши сфери надання послуг, а саме:
  •  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, то ситуація, яка склалася, має такий вигляд.
Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлені рішенням виконавчого комітету Великоолександрівської сільської ради від 31. 05.2016 року № 136, не покривають фактичних витрат комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» на їх надання.
Ріст фактичної собівартості утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порівнянні з затвердженим тарифом відбувається в основному за рахунок:
          - росту мінімальної заробітної плати та нарахувань на неї (в діючому тарифі передбачена мінімальна заробітна плата в розмірі 1 450.0 грн., на цей час – 3 723.0 грн. .), таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 60,5 тис грн.;
          - збільшення вартості енергоносіїв (в діючому тарифі врахована вартість електроенергії в розмірі 0,88 грн. без ПДВ за 1кВт год., згідно з постановою НКРЕ її вартість в 2018 році збільшиться до 1,4грн. без ПДВ за 1кВт год.), таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 43,1 тис грн.
 
- збільшення обсягів вивезення твердих побутових відходів в порівнянні з закладеними обсягами у тариф на  845,56 куб.м. в наслідок значного перевищення проживающих осіб відносто кількісті зареєстрованих , таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році  склала 65 ,5 тис .грн;
- перевищення обсягів виконаних робот по обслуговуванню внутрішньо будинкових систем в порівнянні з закладеними витратами у тарифі на  суму 50,7тис. грн., таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 12,1 тис. грн.
- перевищення витрат з дератизації і дезінфекції в порівнянні з закладеними витратами у тарифі на  суму 10, 01тис.грн., таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 2,1 тис. грн.
- перевищення витрат на прведення  поточних ремонтів в порівнянні з закладеними витратами у тарифі на  суму 35 ,2 тис.грн., таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 15, 95 тис. грн
- перевищення витрат з прибирання підвалів в порівнянні з закладеними витратами у тарифі на  суму 10 318,32 грн., таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 2, 7 тис. грн.
Перевищення інших  витрат, компенсація яких  за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 5,15 тис. грн
Даний напрямок потребує чіткого бюджетування та контролю опереційних витрат
Збитки від реалізації послуг по утриманню будинків та прибудинкових території у 2016 році складає 100,1 тис. грн., а у 2017 році збільшився на 107,1 тис. грн./+107,03% та складає 207, 1 тис. грн.
Збитковість діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій призводить до неспроможності житлово-комунальних підприємств своєчасно розраховуватись з виконавцями послуг, які є складовими тарифу, своєчасно сплачувати працівникам підприємств заробітну плату та податки.
 
  • надання послуг з благоустрою, то ситуація, яка склалася, має такий вигляд.
Ріст фактичної собівартості наданих послуг з благоустрію відбувається в основному за рахунок:
 - різниці між заробітної платой яка закладена в кошторис та фактічно нарахованої, таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства;
 - видатки на технічне обслуговування обладнення для косіння;
- різниці  в вартості на мастильно – паливни матеріали яка закладеной в кошторис та фактисної;
- проведення ліквідації порушень благоустрою ;
- придбання матеріалів, запасних частин, оплата робіт, послуг для стабільної роботи підрозділу та підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період
 
 
 
 
Також проблемним є питання фінансового стану підрозділу водопостачання та водовідведення.  Цей факт негативно впливає на поточну діяльність підприємства та дестабілізує його роботу.
Однією з причин збільшення операційних витрат є:
          - збільшення вартості енергоносіїв (в діючому тарифі врахована вартість електроенергії в розмірі 0,88 грн. без ПДВ за 1кВт год., згідно з постановою НКРЕ її вартість в 2018 році збільшиться до 1,4грн. без ПДВ за 1кВт год.) та неврахування вартості витрат єлектроєнергії на скважинах та кнс в полном обсязі, таким чином компенсація видаткив за рахунок обігових коштів комунального підприємства у 2017 році склала 142,4 тис грн.;
  - росту мінімальної заробітної плати та нарахувань на неї (в діючому тарифі передбачена мінімальна заробітна плата в розмірі 1 450.0 грн., на цей час – 3 723.0 грн. .),
- придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності водопроводів та стічних систем, а саме  запасні частини на проведення поточних ремонтів, які не враховані тарифом;
- витрати на придбання паливно-мастильних матеріалів щодо забезпечення заходів по реалізації безперебійного постачання енергоносіїв;
- витрати на подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій
 
Діяльність підприємства по реалізації послуг водопостачання та водовідведення є збитковою,сума збитку складає 435 688,18 грн.
 
При проведені аналізу витрат комплекса очисних споруд, витрати по об’єкту КОС за 2017 рік складають 465 271,40 грн.
Проблеми:
-в зв’язку з низьким рівнем оплати праці спостерігається гострий дефіцит кваліфікованих спеціалістів.
- зношене та морально застаріле обладнання та устаткування обслуговуючого господарства.
Аналізуя діяльність автопарку, видно потребу у фінансуванні технічного обслуговування .
  Так для забезпечення технічної справності автопарку  в 2017 році використано 252 130,03 грн, а для забезпечення технічної справності тракторного парку в 2017 році використано
82 425,61 грн
Відповідно до дільници обслуговування соціального об’єкту ( стадіон)
 
Фінансове забезпечення даного напрямку у 2017 році становить 684 186,09 грн. здійснюється за рахунок власних коштів підприємства та місцевого бюджету, а саме:
  • оплата праці працівникам, у сумі 309 340 грн., за рахунок коштів підприємства 157 644,23 грн. що є витратною частиною підприємства, збільшує збиток господарської діяльності та 151 695,77 грн. за рахунок місцевого бюджету.
Вищенаведені чинники призвели до зменшення  у Підприємств власних обігових коштів для забезпечення належного водопостачання,  водовідведення, забезпечення благоустрою населених пунктів Великоолександрівської сільської ради  (платежів до бюджету, придбання матеріалів для виконання робіт по утриманню та оновленню інженерних мереж, по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період, придбання необхідних технічних засобів, оновлення матеріальної бази підприємств за рахунок капітальних вкладень та інші).
            Без належної фінансової підтримки неможливе ефективне функціонування комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської ради.
Вирішення вище викладених проблем комунального підприємства можливе в разі перегляду рівня діючих тарифів на їх послуги. Але, зважаючи на те, що суттєве підвищення тарифів на комунальні послуги вкрай негативно вплине на соціальний стан територіальної громади, та враховуючи необхідність подальшого обслуговування житлового фонду, мереж водопостачання та водовідведення виникає гостра потреба у наданні комунальним підприємствам фінансової підтримки з місцевого бюджету.
 
Саме на вирішення цих проблем і спрямована Програма
Розділ ІІ. Мета Програми.
Мета Програми є забезпечення стабільної роботи комунального підприємства КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської ради відповідно до його функціонального призначення щодо надання мешканцям територіальної громади належних послуг, а також забезпечення належного утримання та збереження житлового фонду, надання населенню послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з вивезення побутових відходів, водопостачання та водовідведення забезпечення стабільності роботи комунального підприємства.
Розділ ІІІ.   Завдання та напрямки виконання  Програми
Заходи Програми / додаток 1/ передбачають:
Фінансову та матеріально технічну підтримку комунального підприємства на адміністративне та загальновиробниче забезпечення, а саме :
  • Забезпечення проведення незалежного аудиту фінансово – господарської діяльності підприємства , калькуляцій та тарифів на послуги, структури послуг, операційних витрат та показників фінансової звітності за 2016 – 2017 р.р.
  • Забезпечення покращення умов праці адміністративного підроздилу підприємства : забезпечення робочого простору відповідно до санітарних норм, технічне забезпечення робочих місць.
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку сектору обслуговування житлового фонду,
 а саме  :
- оплата енергоносіїв з метою забезпечення освітлення місць загального користування, у сумі яка перевищує заплановані витрати у складової тарифу по наданню послуг по утриманню будинків та прибудинкових території;
-  повірка по будинкових приладів ;
 -  придбання матеріалів для забезпечення якості , надійності та безпечності обслуговування внутрішньо будинкових систем у сумі яка перевищує заплановані витрати у складової тарифу по наданню послуг по утриманню будинків та прибудинкових території та не врахо
 
 
вана у бюджеті на текучий період.
- придбання технічних засобів, інвентаря, інструментів, спецодягу, тощо.
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
- на видатки щодо зменшення енерговитрат за рахунок: встановлення енергозберігаючого обладнання, придбання та повірки приладів обліку, зокрема і побудинкових;
 - забезпечиння відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних вимог безпечні умови життєдіяльності мешканців багатоквартирних будинків;
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку сектору благоустрою , а саме  :
- на зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу;
- забеспечення технічної справності обладнення для косіння ;
- функціювання диспечерського центру;
- оплата паливно-мастильних матеріалів;
- придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо.
 
 
- придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності тротуарів та доріг ;
- придбання матеріалів, запасних частин, оплата робіт, послуг для стабільної роботи підрозділа та підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період, тощо;
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку дільниці водопостачання та водовідведення , а саме  :
- оплата енергоносіїв у сумі яка перевищує заплановані витрати у складової тарифу по наданню послуг водопостачання та водовідведення;
- на зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу водопостачання та водовідведення;
-  придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності водопроводів та стічних систем;
- функціювання диспечерського центру;
- забезпечення та проведення заходів по реалізаціїї безперебійного постачання енергоносіїв
- паливно-мастильних матеріалів щодо забезпеченя заходів по реалізаціїї безперебійного постачання енергоносіїв;
- забеспечення  технічної інвентаризації  комунального майна;
- придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо.
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
 - закупівля паливно-мастильних матеріалів щодо забезпечення заходів по реалізації безперебійного постачання енергоносіїв
 - збезпечення  проведення обстеження технічного стану  комунального майна
- забеспечення стендом для здійснення повірки приладів обліку води
- забезпечення планового медичного огляду працівників підрозділу
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку комплекса очисних споруд , а саме  :
- оплата енергоносіїв з метою забезпечення освітлення;
 - придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо.
- оплата оренди земельної ділянки згідно договору № 3292 від 30.12.2015р.;
 
 
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
- на зміцнення матеріально-технічної бази , з метою забезпечення безперебійної роботи КОС;
- придбання матеріалів та оплата робіт  для забезпечення надійності та безпечності доріг , під’їзду до місця зливу асенізаційних автомобілів на території КОС;
-  укріплення стін в ставках накопичувачах, біо – ставках;
- забезпечення охорони об’єкту ;
- програмне  та технічне забезпечення, з метою підвищення контролю та обліку обсягів зливу асенізаційних автомобілів;
- облаштування контрольно – пропускного пункту на КОС
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку господарсько / транспортного підроздилу , а саме :
- на зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу;
- функціювання диспечерського центру;
- оплата енергоносіїв виробничого приміщення;
- забезпечення  технічної інвентаризації комунального майна;
- забезпечення технічного огляду транспортних засобів;
 - забезпечення страхування транспортних засобів та працівників підрозділу;
- придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо.
- поточний ремонт виробничого приміщення за адресою: с.Велика Олександрівк вул.Соборна ,65
- облаштування ремонтного боксу з підйомними механізмами за адресою: с.Велика Олександрівк вул.Соборна ,65;
- придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг у т.ч. обслуговування на СТО , тощо для стабільної роботи тракторного парку підрозділу
- придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг у т.ч. обслуговування на СТО , тощо для стабільної роботи тракторного парку підрозділу
- придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг для підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період, тощо
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
- на видатки щодо зменшення енерговитрат за рахунок: встановлення енергозберігаючого обладнання в виробничих приміщеннях;
- забезпечення засобами контролю руху транспортних засобів;
- забезпечення відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних вимог безпечні умови життєдіяльності працівників;
 
Фінансову та матеріально технічну підтримку дільниці обслуговування соціального обєкту ( стадіон) , а саме :
  • забеспечення охорони соціальних обєктів;
  • забеспечення відеоспостережння соціальних обєктів;
  • матеріальне – технічне забезпечення функціонування соціальних об’єктів;
  • оплата енергоносіїв соціального об’єкту
 
 
Розділ ІV. Джерела та обсяги фінансування Програми.
Надання фінансової підтримки комунальному підприємству, надасть можливість забезпечити стабільність роботи підприємства.
Порядок виділення та використання коштів з місцевого бюджету у формі фінансової підтримки КП «КУП «Олександрывкажитлобудскервіс» визначено  додатком 2 до даної Програми
Великоолександрівської сільської ради
Надання фінансової допомоги на поточні видатки підприємств за рахунок коштів загального фонду міського бюджету, поточні трансферти підприємству;
При цьому підприємство має бути включено до мережі одержувача бюджетних коштів та використовувати віділені кошти згідно відповідного рішення про використання бюджетних коштів.
 
            Фінансування даної Програми здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фонду міського бюджету.
Розділ V. Очікувані результати від реалізації Програми. 
          Виконання Програми дасть можливість забезпечити:
-   безперебійну роботу комунальних підприємств відповідно до їх функціональних призначень і тим самим забезпечення життєдіяльності            населенних пунктів Великоолександрівської сільської ради;
-  збільшення обсягів та надання якісних послуг за рахунок зміцнення матеріально-технічної бази підприємств, придбання техніки;
- зменшення енерговитрат за рахунок встановлення енергозберігаючого обладнання;
-        покращення якості послуг.
 
 Розділ VI. Координація та контроль за виконанням Програми
Контроль за виконання Програми покласти на _______
 
                                                                      
 
 
 
ПРОГРАМА
 
 
ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ
комунального підприємства «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»
Великоолександрівської сільської ради
на 2018-2020 роки
додаток 1
ЗАВДАННЯ і ЗАХОДИ
з виконання
с. Велика Олександрівка
2018

ЛИСТ ІДЕНТИФІКАЦІЇ СТАТУСУ ДОКУМЕНТА
 
 
Документ введений в дію:
Рішення Великоолександрівської сільської ради № _____ від «___» ____________ 201 _ р.
 
Для копій документа, використовуваних в паперовому вигляді:
 
Даний примірник документа, зареєстровано під
номером
Персональна відповідальність за даний примірник
документа покладена на:
Найменування
посади
Підпис Ініціал(и),
прізвище
Дата
   
 
     
 
  Незареєстрований примірник. Лише для інформації
 
ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
з виконання цільової   програми з
ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ
комунального підприємства «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»
  Великоолександрівської сільської ради на 2018 – 2020 роки
 Найменування завдань    
Найменування заходів Головний розпорядник бюджетних коштів Джерела фінансування (місцевий  бюджет, інші джерела Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. грн
Усього 2018 2019 2020
1 2 3 4 5 6 7 8
1. Фінансову та матеріально технічну підтримку комунального підприємства на адміністративне та загальновиробниче забезпечення 1.1 .Забезпечення проведення незалежного аудиту фінансово – господарської діяльності підприємства , калькуляцій та тарифів на послуги, структури послуг, операційних витрат та показників фінансової звітності за 2016 – 2017 р.р.   Місцевий бюджет 200.0 200,0    
1.2.Забезпечення покращення умов праці адміністративного підрозділу підприємства : забезпечення робочого простору відповідно до санітарних норм, технічне забезпечення робочих місць :   Місцевий бюджет  
1.2.1.Збір вихідних даних, складання технічного акту обстеження будівлі   Місцевий бюджет 20,0 20,0    
1.2.2 .Розробка звіту з наданням рекомендацій щодо яких необхідно провести роботи для зміни цільового призначення будівлі та складання проекту технічного завдання на проведення реконструкції будівлі   Місцевий бюджет 30,0 30,0    
1.2.3.Розробка проектної документації на реконструкцію офісного приміщення   Місцевий бюджет 50,0 50,0    
1.2.4.Проведення ремонтних робіт офісного приміщення за адресою : с. Велика Олександрівка вул. Соборна 60 а   Місцевий бюджет 900,0 900,0    
1.2.5.Проведення ремонтних робіт даху приміщення за адресою : с. Велика Олександрівка вул. Соборна 60 а   Місцевий бюджет 1 000,0 1 000,0    
1.2.6.Технічне забезпечення/ облаштування  робочих місць   Місцевий бюджет 200,0 100,0 50,0 50,0
Разом по розд.1 2 400,0 2 300,0 50,0 50,0
2.Фінансову та матеріально технічну підтримку сектору обслуговування житлового фонду 2.1. Оплата енергоносіїв з метою забезпечення освітлення місць загального користування, у сумі яка перевищує заплановані витрати у складі тарифу по наданню послуг по утриманню будинків та прибудинкових території   Місцевий бюджет 240,0 80,0 80,0 80,0
2.2. Повірка побудинкових приладів   Місцевий бюджет 30,0 10,0 10,0 10,0
2.3. Поточний ремонт багатоквартирних будинків, у сумі яка перевищує заплановані витрати у складової тарифу по наданню послуг по утриманню будинків та прибудинкових території та не врахована у бюджеті на поточний період   Місцевий бюджет 60,0 20,0 20,0 20,0
2.4. Придбання матеріалів для забезпечення якості , надійності та безпечності обслуговування внутрішньо будинкових систем у сумі, яка перевищує заплановані витрати у складі тарифу по наданню послуг по утриманню будинків та прибудинкових території та не врахована у бюджеті на поточний період   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
2.5. Придбання технічних засобів, інвентаря, інструментів, спецодягу тощо   Місцевий бюджет 36,0 12,0 12,0 12,0
2.6. Подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій   Місцевий бюджет 120,0 40,0 40,0 40,0
2.7. Видатки щодо зменшення енергозатрат за рахунок: встановлення енергозберігаючого обладнання, придбання та повірки приладів обліку, зокрема і побудинкових   Місцевий бюджет 90,0 30,0 30,0 30,0
2.8. Забезпечення відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних вимог безпечні умови життєдіяльності мешканців багатоквартирних будинків   Місцевий бюджет 300,0 100,0 100,0 100,0
2.9. Забезпечення  проведення обстеження технічного стану  комунального майна   Місцевий бюджет 840,0 280,0 280,0 280,0
2.10. Забезпечення планового медичного огляду працівників підрозділу   Місцевий бюджет 15,0 5,0 5,0 5,0
Разом по розд.2 Місцевий бюджет 1 911,0 637,0 637,0 637,0
3.Фінансову та матеріально технічну підтримку сектору благоустрою
 
3.1.Зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу /основні та технічні засоби, необоротні матеріальні активи тощо/   Місцевий бюджет 360,0 120,0 120,0 120,0
3.2.Забезпечення технічної справності обладнання для косіння/ запчастини та ремонт   Місцевий бюджет 150,0 50,0 50,0 50,0
3.3.Покращення якості послуг / диспетчерська служба, корпоративний зв'язок ,зворотній  зв'язок з громадою тощо/   Місцевий бюджет 3,0 1,0 1,0 1,0
3.4.Оплата паливно-мастильних матеріалів /понад кошторису , різниця /   Місцевий бюджет 30,0 10,0 10,0 10,0
3.5.Придбання, інструментів, спецодягу, тощо   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
3.6.Придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності тротуарів та доріг   Місцевий бюджет 120,0 60,0 60,0 60,0
3.7.Придбання матеріалів, запасних частин, оплата робіт, послуг для стабільної роботи підрозділу та підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період, тощо   Місцевий бюджет 300,0 100,0 100,0 100,0
3.8.Подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій   Місцевий бюджет 360,0 120,0 120,0 120,0
3.9.Забезпечення планового медичного огляду працівників підрозділу   Місцевий бюджет 15,0 5,0 5,0 5,0
Разом по розд.3 Місцевий бюджет 1 578,0 526,0 526,0 526,0
4.Фінансову та матеріально технічну підтримку дільниці водопостачання та водовідведення 4.1.Оплата енергоносіїв у сумі, яка перевищує заплановані витрати у складі  тарифу по наданню послуг водопостачання та водовідведення/ КНС та скважини   Місцевий бюджет 900,0 300,0 300,0 300,0 
4.2.Зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу водопостачання та водовідведення /основні та технічні засоби, необоротні матеріальні активи тощо/   Місцевий бюджет 360,0 120,0 120,0 120,0
4.3.Придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності водопроводів та стічних систем/ запасні частини на проведення поточних ремонтів, які не враховані тарифом/   Місцевий бюджет 540,0 180,0 180,0 180,0
4.5.Покращення якості послуг/ диспетчерська служба, корпоративний зв'язок ,зворотній  зв'язок з громадою тощо/   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
4.6.Забезпечення та проведення заходів по реалізації безперебійного постачання енергоносіїв   Місцевий бюджет  
4.6.1.придбання дизель генератора з АВР потужність д 20 кВт ( 2 шт. – с. Чубинське, с. В. Олександрывка)   Місцевий бюджет 500,0 500,0    
4.6.2.придбання насоса для  скважини занурювальний ( запасний)   Місцевий бюджет 65,0 65,0    
4.7.Паливно-мастильних матеріалів щодо забезпечення заходів по реалізації безперебійного постачання енергоносіїв   Місцевий бюджет 60,0 150,0 20,0 25,0
4.8. Забезпечення  проведення обстеження технічного стану  комунального майна   Місцевий бюджет  
4.1.8.обстеження технічного стану при воді в експлуатацію нових об’єктів   Місцевий бюджет 75,0 25,0 50,0  
4.1.9. обстеження технічного стану з метою консервування об’єктів   Місцевий бюджет 110,0 50,0 60,0  
4.9.Придбання інструментів, спецодягу, тощо   Місцевий бюджет  210,0 70,00  70,00  70,00 
4.10.Подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій   Місцевий бюджет  252,0 84,0   84,0 84,0 
4.11.Забеспечення стендом для здійснення повірки приладів обліку води   Місцевий бюджет 170,0 170,0    
4.12.Забезпечення планового медичного огляду працівників підрозділу   Місцевий бюджет 12,0 4,0 4,0 4,0
Разом по розд.4 Місцевий бюджет 3 569,0 1 778,0 948,0 843,0
5. Фінансову та матеріально технічну підтримку комплекса очисних споруд 5.1.Оплата енергоносіїв з метою забезпечення освітлення території КОС;   Місцевий бюджет  120,0  30,0 30,0  30,0
5.2.Придбання технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо.   Місцевий бюджет 30,00 10,00 10,00 10,0
5.3.Оплата оренди земельної ділянки згідно договору № 3292 від 30.12.2015р.   Місцевий бюджет 711,0 237,0 237,0 237,0
5.4.Подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій   Місцевий бюджет 360,0 120,0 120,0 120,0
5.5.Зміцнення матеріально-технічної бази  з метою забезпечення безперебійної роботи КОС   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
5.6.Придбання матеріалів та оплата робіт  для забезпечення надійності та безпечності доріг , під’їзду до місця зливу асенізаційних автомобілів на території КОС   Місцевий бюджет 300,0 100,0 100,0 100,0
5.7.Укріплення стін в ставках накопичувачах, біо-ставках   Місцевий бюджет 600,0 200,0 200,0 200,0
5.8.Забезпечення охорони об’єкту   Місцевий бюджет 720,0 240,0 240,0 240,0
5.9.Програмне  та технічне забезпечення, з метою підвищення контролю та обліку обсягів зливу асенізаційних автомобілів   Місцевий бюджет 30,0 30,0    
5.10.Облаштування контрольно – пропускного пункту на КОС автоматичним шлагбаумом та супутнім обкладенням   Місцевий бюджет 50,0 50,0    
 Разом по розд.5  Місцевий бюджет 3 071,0 1 077,0 987,0 997,0
6. Фінансову та матеріально-технічну підтримку господарсько / транспортного підрозділу 6.1. Зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу/основні та технічні засоби, необоротні матеріальні активи тощо/   Місцевий бюджет 360,0 120,0 120,0 120,0
6.2. Покращення якості послуг/ диспетчерська служба, корпоративний зв'язок ,зворотній  зв'язок з громадою тощо/   Місцевий бюджет 60,0 20,0 20,0 20,0
6.3. Оплата енергоносіїв виробничого приміщення   Місцевий бюджет 240,0 80,0 80,0 80,0
6.4. Забезпечення  технічної інвентаризації комунального майна   Місцевий бюджет 30,0 10,0 10,0 10,0
6.5. Забезпечення технічного огляду транспортних засобів   Місцевий бюджет 9,0 3,0 3,0 3,0
6.6. Забезпечення страхування транспортних засобів та працівників підрозділу   Місцевий бюджет 120, 4,0 4,0 4,0
6.7. Придбання інструментів, спецодягу, тощо   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
6.8. Поточний ремонт виробничого приміщення за адресою: с.Велика Олександрівк вул.Соборна ,65   Місцевий бюджет 120,0 120,0    
6.9. Облаштування ремонтного боксу з підйомними механізмами за адресою: с.Велика Олександрівк вул.Соборна ,65   Місцевий бюджет 1100,0 100,0 1000,0  
6.10. Придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг у т.ч. обслуговування на СТО , тощо для стабільної роботи автопарку підрозділу   Місцевий бюджет 600,0 200,0 200,0 200,0
6.11. Придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг у т.ч. обслуговування на СТО , тощо для стабільної роботи тракторного парку підрозділу   Місцевий бюджет 300,0 100,0 100,0 100,0
6.12.Придбання матеріалів, запасних частин, мастильних матеріалів, акумуляторів, оплата робіт, послуг для підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період, тощо   Місцевий бюджет 180,0 60,0 60,0 60,0
6.13.Подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій   Місцевий бюджет 120,0 40,0 40,0 40,0
6.14.Видатки щодо зменшення енерговитрат за рахунок: встановлення енергозберігаючого обладнання в виробничих приміщеннях   Місцевий бюджет 60,0 20,0 20,0 20,0
6.15.Забезпечення засобами контролю руху транспортних засобів/ GPS   Місцевий бюджет 50.0 30,0 10.0 10.0
6.16.Забезпечення планового медичного огляду працівників підрозділу   Місцевий бюджет 10,0 3,0 3,0 3,0
6.17.Забезпечення відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних вимог безпечні умови життєдіяльності працівників   Місцевий бюджет 130,0 50,0 50,0 30,0
 Разом по розд.6 Місцевий бюджет 3 560,0 1 020,0 1 780,0 760,0
7. Фінансову та матеріально технічну підтримку дільниці обслуговування соціального об’єкту  7.1.Забезпечення охорони соціального об’єкту   Місцевий бюджет 720,0 240,0 240,0 240,0
7.2.Забезпечення відеоспостереження соціального об’єкту   Місцевий бюджет 45,0 15,0 15,0 15,0
7.3.Матеріально- технічне забезпечення функціонування соціального об’єкту   Місцевий бюджет 300,0 250,0 250,0 250,0
7.4.оплата енергоносіїв соціального об’єкту   Місцевий бюджет 55,0 15,0 20,0 20,0
 Разом по розд.7 Місцевий бюджет 1 570,0 520,0 525,0 525,0
8. Фінансову та матеріально технічну підтримку на розвиток нових напрямків діяльності комунального підприємства 8.1. Придбання обладнання для ремонту асфальтного покриття:   Місцевий бюджет        
8.1.1. придбання віброплити   Місцевий бюджет 30,0 30,0    
8.1.2.придбання пристроя для нарізання швів   Місцевий бюджет 50,0 50,0    
8.1.3.придбання повітродувного заплічного пристрою   Місцевий бюджет 20,0 20,0    
8.1.4.придбання додаткового обладнання : алмазні диски , тощо   Місцевий бюджет 10,0 10,0    
8.1.5.придбання ручний каток   Місцевий бюджет 500,0 500,0    
8.1.6.придбання рециклер для асфальту   Місцевий бюджет 550,0 550,0    
8.2. Забезпечення відповідної  дозвільної документацією для впровадження нових рентабельних напрямків діяльності комунального підприємства   Місцевий бюджет 4,0 40,0    
8.3. Придбання обладнання та засобів для впровадження нових рентабельних напрямків діяльності комунального підприємства   Місцевий бюджет 4 000,0   2 000,0 2 000,0
Разом по розд.8 Місцевий бюджет 5 200,0 1 200,0 2 000,0 2 000,0
 Всього 22 849,0 9 058,0 7 453,0 6 338,0
.
                ЛИСТ РЕЄСТРАЦІЇ ЗМІН
Зміст змін Номера аркушів: Повідомлення: Підпис Дата
змінених замінених нових анульованих номер листів
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
 
ПОРЯДОК
 
 
виділення та використання коштів з місцевого бюджету у формі фінансової підтримки КП «КУП «Олександрывкажитлобудскервіс»
Великоолександрівської сільської ради
 
Додаток №2 до
ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ  
 
та здійснення внесків до статутного капіталу
комунального підриємства «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»
 Великоолександрівської сільскої ради на 2018-2020 роки
 
 
 
 
 
 
 
                                       
с. Велика Олександрівка
2018 рік

ЛИСТ ІДЕНТИФІКАЦІЇ СТАТУСУ ДОКУМЕНТА
 
Документ введений в дію:
Рішення Великоолександрівської сільської ради № _____ від «___» ____________ 201 _ р.
 
Для копій документа, використовуваних в паперовому вигляді:
 
Даний примірник документа, зареєстровано під
номером
Персональна відповідальність за даний примірник
документа покладена на:
Найменування
посади
Підпис Ініціал(и),
прізвище
Дата
   
 
     
 
  Незареєстрований примірник. Лише для інформації
 
 
 
 
 
 

                               
    1. Цей Порядок визначає механізм надання та використання коштів з місцевого бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальному підприємству «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» ( далі по тексту – комунальне підприємство) Великоолександрівської сільської ради Бориспільского району Київської області у рамках Програми фінансової підтримки  та здійснення внесків до статутного капіталу комунального підприємста «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс» Великоолександрівської сільської на 2018-2020 роки
   2. Фінансова підтримка комунальному підприємству «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  надається на підставі статей 71, 91 Бюджетного кодексу України, статей 60, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 143 Конституції України.
   3. Фінансова підтримка надається комунальному підприємству  на безповоротній основі для забезпечення належної реалізації їх статутних завдань, посилення фінансово-бюджетної дисципліни, вжиття заходів для виробництва та надання якісних, безпечних, безперебійних послуг населенню з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності населених пунктів територіальної громади Великоолександрівськї сільської ради і сприяння поліпшенню фінансово-господарської діяльності зазначениого підприємства відповідно до затверджених сільською радою програм.
   4. Фінансова підтримка комунального підприємства  здійснюється засновником за рахунок коштів місцевого бюджету в обсягах, передбачених рішенням про місцевий бюджет на відповідний рік.
-  надання фінансової допомоги на поточні видатки підприємств надається за рахунок коштів загального фонду місцевого бюджету як поточні трансферти комунальним  підприємствам, які включено до мережі головного розпорядника коштів місцевого бюджету як одержувача бюджетних коштів, та використовується відповідно до погодженого в установленному порядку плану використання бюджетних коштів. Реєстрація бюджетних зобов'язань та бюджетних фінансових зобов'язань здійснюється органом Казначейської служби у порядку, встановленому законодавством за ТКВКБМС 6020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово – комунальні послуги»
5. Підставою для перерахування фінансової підтримки комунального підприємства зі загального фонду місцевого бюджету, що надається на безповоротній аб поваротній  основі на поповнення фонду оборотних засобів і засобів обігу, є затверджені Великооалександрівською сільською радою рішення  про надання фінансової підтримки відповідно до пропозицій комунального підприємства схвалених Виконавчим комітетом Великоолександрівської сільської ради на підставі висновків відповідних постійних комісій Великоолександрівської сільської ради щодо напряму спрямування та обсягу за результатами аналізу з наведеними обгрунтуваннями щодо необхідності відповідної фінансової підтримки на підставі фінансового плану .
    7.  Фінансова підтримка із загального та спеціального фондів місцевого бюджету (бюджету розвитку),  використовується шляхом зарахування коштів на рахунок підприємства, відкритий в управлінні державного казначейства, на підставі поданих первинних бухгалтерських документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансових звітів та інших документів за вимогою розпорядника коштів для підтвердження цільового використання бюджетних коштів відповідно до фінансового плану.
       На цих рахунках здійснюються виключно господарські операції за коштами, отриманими як фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у вигляді поповнення фонду оборотних засобів і засобів обігу.
       8. Закупівля товарів, робіт, послуг та проведення інших платежів
комунальними підприємствами здійснюється у визначеному законодавством порядку.
      8.1. Фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів може надаватися на безповоротній чи поворотній основі комунальному підприємству, засновником яким є Великоолександрівська сільська рада. Фінансова підтримка надається виключно в межах бюджетних призначень, встановлених рішенням Великоолександрівської сільської ради про місцевий бюджет на відповідний рік та за цією Програмою, в межах надходжень до місцевого бюджету. 
8.2. Фінансова підтримка може виділятися виключно на покриття (відшкодування) поточних витрат комунального підприємства, які виникають в процесі господарської діяльності, напрямок якої відповідає меті і завданням цієї Програми, у випадку якщо такі витрати не покриваються доходами підприємства.
8.3. Не підлягають забезпеченню за рахунок коштів місцевого бюджету витрати комунальних підприємств:
- на заробітну плату та відповідни нарахування на ії фонд;
- на премії та інші стимулюючі виплати, передбачені колективними договорами (окрім винагород за ліквідацію аварій та наслідків стихійного лиха)
- на відрахування профспілковим організаціям для проведення культурно-масової і фізкультурної роботи;
- на сплату податку на прибуток, частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до бюджета, за оренду нежитлових приміщень, штрафних санкцій і пені;
- на надання спонсорської і благодійної допомоги;
- на інші непродуктивні витрати, які безпосередньо не пов’язані із основним напрямком діяльності підприємства, який передбачений Статутом підприємства та відповідає меті і завданням Програми.
9. Критеріями визначення одержувача для надання фінансової підтримки є наявність:
- обґрунтування доцільності надання та розміру фінансової підтримки, у тому числі із фінансово-економічним розрахунком, поданого отримувачем фінансової підтримки;
- фінансового плану комунального підприємства на поточний рік;
- затверджених для відповідного комунального підприємства виконавчим комітетом цін/ тарифів на надання послуг.
      10. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштівта виконанням фінансових планів комунальних підприємств забезпечує виконавчий комитет Великоолександрівської сільської ради та головний розпорядник коштів місцевого бюджету.
       11. Використання коштів з іншою метою, яка не відповідає цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.
        12. Комунальнє підприємство, якє отримує фінансову підтримку з місцевого бюджету за результатами своєї діяльності, подають щоквартально до 20 числа місяця, що настає за звітним, головному розпоряднику коштів місцевого бюджету звіти щодо використаних коштів з пояснювальною запискою.
      13. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність України» керівник комунального підприємства несе персональну відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності.
        14. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленному законодавством порядку.
15. Узагалений звіт про результати діяльності комунального підприємства, якє утримує фінансову підтримку з місцевого бюджету відповідно до Програм, з висновками та пропозиціями надається на розгляд постійної бюджетної  комісії Великоолександрівської сільської ради.
          
 
Сільськи Голова                                                                               Шевченко Г.М.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ЛИСТ РЕЄСТРАЦІЇ ЗМІН
Зміст змін Номера аркушів: Повідомлення: Підпис Дата
змінених замінених нових анульованих номер листів
1 2 3 4 5 6 7 8 9